O inwestycji

Nowe osiedle MALOWNIK z placem zabaw dla dzieci realizowane jest w Katowicach w południowej dzielnicy Podlesie, której charakter nieodłącznie kojarzony jest z zielenią, spokojem i wypoczynkiem. Zlokalizowane jest pomiędzy ulicami Armii Krajowej i Sołtysią co pozwoliło w sposób funkcjonalny i przyjazny mieszkańcom zaprojektować ciągi komunikacyjne piesze i drogowe pozwalające w sposób bezkolizyjny poruszać się na terenie osiedla a także włączać się do ruchu na drogach publicznych. Ulica Armii Krajowej to główna arteria komunikacyjna prowadząca wprost do centrum dzielnicy z jednej strony a z drugiej w kierunku centrum Katowic.

Realizowana inwestycja to energooszczędne, nowoczesne apartamenty w Katowicach o wysokim standardzie wykończenia z dostępną opcją mieszkań smart home, klimatyzacji oraz rolet zewnętrznych.

Sprawdzony i zaufany deweloper

Generalny wykonawca inwestycji, to firma z wieloletnim doświadczeniem w branży budowlanej oraz realizująca wiele inwestycji w energooszczędnych systemach. W swym portfolio posiada wiele zrealizowanych z sukcesem inwestycji. Wywodzi się ona z grupy firm, które już od 18 lat z powodzeniem działają zarówno na rynku rodzimym jak i poza granicami kraju. Jako specjalista w nowoczesnym budownictwie ekologicznym realizuje inwestycje spełniając przy tym najwyższe standardy.

ProjektantOsiedle projektował katowicki architekt
Wojciech Wojciechowski